fbpx

Single post

Sportolóink eredményei – 40. hét (2020)

A 40. héten a futóinké volt a főszerep. Két ikonukus ultrafutó-verseny, az Ultrabalatonra és a Vadlán Ultra Trailre nevezett be a legtöbb ENPORT-os, szép eredményeket produkálva. Gratulálunk minden teljesítőnek, ez nem volt egy egyszerű hétvége számotokra, de álltátok a sarat. Büszkék vagyunk rátok!  👏😇 #szeretjükamunkánk #tudatosteljesítmény

Ultrabalaton

Egyéni teljesítők

🏆 Lovász Zsolt (edzője: Szilágyi Tibor), egyéni csúcs 25 órás célidővel, 4 órát javítva tavalyi idején. 10. lett a férfiak egyéni mezőnyében.

✔️ Bognár Ákos (edzője: Szilágyi Tibor), teljesítés 25 óra 31 perces célidővel. 13. lett a férfiak egyéni mezőnyében. (tavaly nem ért célba sérülés miatt)

👍 Vörös Róbert (edzője: Sasi Gabi), első teljesítés 26:58:02-es célidővel 15. lett a férfiak egyéni mezőnyében.

Páros teljesítők

🥇 Fehérvári Kata (edzője: Szilágyi Tibor), 2 fős női csapatgyőzelem a WakeUpAndRun egység tagjaként 18:59:03-as célidővel

🥉 Csoma Enikő (edzője: Pausz Tamás), 2 fős női csapat bronzérem a SETE egység tagjaként 20:42:44-es célidővel

👍 Szilágyi Ákos (edzője: Szabó Anna), első teljesítés