fbpx

Single post

Sportolóink eredményei – 39. hét (2020)

Az elmúlt hétvégén újra akadt szép számmal verseny, ahol természetesen az ENSPORT-os sportolók is rajthoz álltak! A 39. hét büszkeségei ők volt. Sok szép eredményt hoztak, röpködtek az egyéni csúcsok és a dobogós helyezések. Büszkék vagyunk rátok! 👏😇 #szeretjükamunkánk #tudatosteljesítmény

Helsinki Félmaraton

🏆 Karacs Dániel, egyéni csúcs (edzője: Szilágyi Tibor) – 1:23:50 es egyéni csúcs, abszolút 18. hely.

Naplemente Félmaraton

🥈 Horváth Adrienn, korcsoport 2. hely (edzője: Szabó Csaba) – 13 percet javított a félmaratoni idején, 1:37:30 alatt végzett a 21km-es távval.

🏆 Goór Szilárd, egyéni csúcs (edzője: Szabó Anna) – 1:48:28-as célidővel új egyéni rekordot ért el.

🏆 Kovács Eszter, egyéni csúcs (edzője: Maróti Erika) – 2:12:53 alatt teljesítette a félmaratont, ami új egyéni csúcs. Irány a 2 óra alatti 🙂

👍 Csajági Boglárka, első teljesítés (edzője: Sasi Gabi) – 2:15:59-es első teljesítés.

Pannon Hajsza Terepfélmaraton

🥇 Pálfi Henrietta, korcsoport 1. hely (edzője: Tapolcai Ildikó) – 21,84km-es távon 02:37:13-es idővel végzett.

🥈🥇 Csabai Attila, abszolút 2. hely (edzője. Pausz Tamás) – 10km-es távon 1:08:58-as idővel ért célba, ami az absz. ezüstérem mellett egy korcsoport aranyat is ért.

🥉 Schmidla József, korcsoport 3. hely (edzője: Tapolczai Ildikó) – 21,84km-es távon 3:01:11-es idővel végzett, ezzel felállhatott a korcsportos dobogóra.

👍 Tibor Ákos, első teljesítés (edzője: Várdai Zoltán) – 18km-es távon 2:51:46-os idővel végzett ezen a távon életében először.

X. Rotary Futófesztivál – Debrecen

🏆 Gula György, egyéni csúcs (edzője: Majkut Gergely) – Félmaratonon 1:47:02-es idővel új egyéni csúcsot ért el.

🏆 Halász Tamás, egyéni csúcs (edzője: Pausz Tamás) – 10km-es távon 59:54-es idővel zárt, tavalyi idejét 4 perccel javította meg.

🏆 Horváth Helga, egyéni csúcs (edzője: Majkut Dalma) – Félmaratonon 1:48:44-es idővel új egyéni csúcsot ért el.

🏆 Kulimai László, egyéni csúcs (edzője: Majkut Gergely) – Félmaratonon 1:33:57-es idővel új egyéni csúcsot ért el.

Kikelet Félmaraton

🏆 Boross Viktor, egyéni csúcs (edzője: Szabó Anna) – 1:49:40-es célidővel új egyéni rekordot ért el félmaratoni távon.

I. Vásárút Maraton

🥉🥇 Keresztes Mátyás, absz. 3. hely (edzője: Sasi Gabi) – 1:34:47-es teljesítés félmaratoni távon, ami az absz. bronzérem mellett egy korcsoport első helyet is jelentett.

Balaton-parti Futónap

🏆 Tatay Gábor, egyéni csúcs (edzője: Szádvári Judit) – 10km-es távon 51:40-es célidővel új egyéni csúcsot ért el.

Hírös Félmaraton

👍 Molnár Zita, első teljesítés (edzője: Várdai Zoltán) – 14km-en 1:26:11-es idővel zárta első 7km feletti versenyén. Korcsoportjában a 4. helyen ért célba, közben pedig sikerült a 10k-s legjobb idejét is megdöntenie, bejöttünk 1 óra alá!

Sri Chinmoy Maraton – Győr

👍 Magyari Zoltán Attila, első teljesítés (edzője: Koronika Judit) – 4:00:21-es célidő élete első maratonján.

Duatlon Rövidtávú OB – Ajka

👍 Lee Diána, első teljesítés (edzője: Várdai Zoltán) – Első duatlon versenyén a korcsoportos 5. helyen érkezett célba 2:37:26-os idővel.

☑️ Fera-Both Csilla, teljesítés (edzője: Maróti Erika) – 1:26:14-es teljesítés sprint távon, korosztályos 4. hely.

Tour de Zalakaros

👍 Koncz Balázs, első teljesítés (edzője: Sasi Gabi) – 137km-es távon 5:08:47-es idővel zárt.

👍 Péntek Csaba, első teljesítés (edzője: Sasi Gabi) – 137km-es távon 4:43:00-os idővel zárt.

☑️ Markovics Béla, teljesítés (edzője: Szádvári Judit) – 60km-es távon 2:51:03-es idővel zárt.

XIII. Pilis Kupa

🥈 Tajthy Ferenc, korcsoport 2. hely (edzője: Sasi Gabi) – A korcsoportos (Elit2) második helyezés abszolút 6. helyet is jelentett egyben. 14km-en 28:42-es célidővel végzett a hegyi egyéni időfutamon.

————————–

❗️Többet szeretnél tudni edzőinkről, akikkel sportolóink képesek elérni a fenti eredményeket? Katt ide: https://ensport.hu/rolunk/

❗️Ha te is szeretnéd, hogy az ENSPORT készítsen fel a következő versenyedre, nézd meg melyik edzéstervezés csomagunk szimpatikus számodra: https://ensport.hu/edzestervezes/

(A dicsőségfalra az edzők nominálják sportolóikat, akik az elmúlt hétvége során helyezést vagy egyéni csúcsot értek el, először teljesítettek egy versenyt, vagy félmaratonnál hosszabb viadalon célba értek.)