fbpx

Single post

Sportolóink eredményei – 38. hét (2020)

A múlt hét csendesebben telt, de hát nem lehet mindig tele a dicsőségfal! A 38. hét büszkeségei ők volt. Akad azért egyéni csúcs, abszolút gyözelem, korcsoportos dobogó, első teljesítés, szóval nem panaszkodhatunk. Büszkék vagyunk rátok! 👏😇 #szeretjükamunkánk #tudatosteljesítmény

Kékes Csúcsfutás

🏆 Szilágyi István, egyéni csúcs (edzője: Pausz Tamás) – 11km-en 1:05:35-os célidővel 10 percet javított korábbi legjobbján.

12. Metrinwest Citycross Kőszeg

🥇 Ábrahám Gergely, abszolút 1. hely (edzője: Karafa Balázs) – Parádés győzelem az 1 óra +1 körös versenyen

Ceglédberceli Futóverseny

🥇 Farkas Cecília, abszolút 1. hely (edzője: Szabó Csaba) – 10km-en 46:30-as idővel finiselt.

Kis-Balaton Futóverseny, Zalakaros

🥈 Varga Csilla, korcsoport 2. hely (edzője: Szabó Tamás) – 21km-en 1 óra 59 perces idővel ért célba.

👍 Tatay Gábor, első teljesítés (edzője: Szádvári Judit) – 35km-en 3:53:50-es idővel zárt.

Bódva Völgyi Maraton

☑️ Markovics Béla, teljesítés (edzője: Szádvári Judit) – 21km-en 1 óra 53 perces idővel zárt.

👍 Takács Viktor, első teljesítés (edzője: Maróti Erika) – Élete első maratonját futotta hétvégén. A kitartó munka eredménye egy nagyon szép maratoni idő: 3:57:12.

————————–

❗️Többet szeretnél tudni edzőinkről, akikkel sportolóink képesek elérni a fenti eredményeket? Katt ide: https://ensport.hu/rolunk/

❗️Ha te is szeretnéd, hogy az ENSPORT készítsen fel a következő versenyedre, nézd meg melyik edzéstervezés csomagunk szimpatikus számodra: https://ensport.hu/edzestervezes/

(A dicsőségfalra az edzők nominálják sportolóikat, akik az elmúlt hétvége során helyezést vagy egyéni csúcsot értek el, először teljesítettek egy versenyt, vagy félmaratonnál hosszabb viadalon célba értek.)