fbpx

Single post

Sportolóink eredményei – 37. hét (2020)

Sportolónk újra szuper hétvégét zártak. 40 triatlonos és 12 futó eredményt rögzítettünk a múlt hétvégéről: 15 érem, 13 egyéni csúcs, 13 első teljesítés és 11 teljesítés született. Ebben a kiszámíthatatlan járványhelyzetben, amikor a versenyeket sorban mondták vissza a rendezők, hatalmas motiváció edzőinknek, hogy ilyen eredményekkel örvendeztek meg minket. Nagyon büszkék vagyunk rátok! 👏😇 #szeretjükamunkánk #tudatosteljesítmény

Primavera Balatonman Kenese 2020

🥇 Erdélyi Dániel, korosztály 1. (edzője: Erdélyi Nándi) – Középtávon korcsoport országos bajnok 4:17:12-es idővel, abszolútban a 7. helyen végzett.

🥇 Farkas Cecília, korosztály 1. (edzője: Szabó Csaba) – Életében először indult triatlonversenyen. Rövidtávon a 40-44-es korosztály legjobbja lett, abszolútban pedig az 5. helyen ért célba.

🥈 Francsics Ági, korosztály 2. (edzője: Pausz Tamás) – 8:31:39-el ért célba speciál távon, kategóriája második helyén.

🥈 Vásárhelyi-Nagy Magdolna, korosztály 2. (edzője: Maróti Erika) – Új egyéni csúcs 3:05:14-el, és egy korosztályos ezüstérem.

🥉 Farkas Tibor, korosztály 3. (edzője: Szabó Csaba) – 4:36:40-es idejével nemcsak új egyéni rekordot ért el, de felállhatott a korosztályos dobogóra középtávon.

🥉 Holecska Erzsébet, korosztály 3. (edzője: Szádvári Judit) – Rövidtávon 3:11:01-es célba érkezés.

🥉 Joó Fruzsina, korosztály 3. (edzője: Maróti Erika) – Új egyéni csúcs 3:18:48-al és egy korosztályos bronzérem rövidtávon.

🥉 Kladiva Andrea, korosztály 3. (edzője: Majkut Dalma) – Élete első rövidtávú triatlon versenyén korosztályos 3. helyezést ért el 3:06:16-os idővel.

🏆 Bonyhádi Anikó, egyéni csúcs (edzője: Majkut Gergely) – Rövidtávon 3:06:04-es eredmény (abszolút 8. hely, korosztály 4. hely).

🏆 Hajdú Eszter Lejla, egyéni csúcs (edzője: Szádvári Judit) – Középtávon 1 óra 2 perces javulás. Az új egyéni csúcs: 6:32:55.

🏆 Józsa János, egyéni csúcs (edzője: Erdélyi Nándi) – Irontávon 11:53:10-es célidővel új egyéni rekordot ért el.

🏆 Rauth István, egyéni csúcs (edzője: Maróti Erika) – 40 percet javított egyéni legjobbján középtávon. 5:45:19-es idővel ért célba.

🏆 Szűcs Tamás, egyéni csúcs (edzője: Szabó Anna) – 6 óra 13 perces célidő középtávon.

🏆 Tóth Zoltán, egyéni csúcs (edzője: Szabó Anna) – 5 óra 29 perces új egyéni rekord középtávon.

👍 Dr. Szegedi Attila, első teljesítés (edzője: Maróti Erika) – Attila első féltávja, 6:13:10-os célidővel finiselt.

👍 Farkas Krisztián, első teljesítés (edzője: Sasi Gabi) – Rövidtávon 3:01:49-es idővel ért célba.

👍 Fodor Gergely, első teljesítés (edzője: Szabó Anna) – 5 óra 18 perces középtávon.

👍 Hajba József, első teljesítés (edzője: Szabó Csaba) – A 13:26:54 idővel teljesített irontávú triatlon mellett, sikeres lánykérést is teljesített!

👍 Juhász Miklós, első teljesítés (edzője: Szabó Anna) – 7 óra 50 perces célidő speciál távon.

👍 Kozma Borbála, első teljesítés (edzője: Sasi Gabi) – Középtávon 6:42:20-as idővel ért célba.

👍 Matusek Réka, első teljesítés (edzője: Maróti Erika) – Első középtávú versenyén 6:38:24-es idővel kategóriája 10. helyén végzett.

👍 Pozvai Albin, első teljesítés (edzője: Szabó Csaba) – Első ízben teljesített irontávú triatlon versenyt. Ideje: 12:39:39

👍 Sárai Soma, első teljesítés (edzője: Pausz Tamás) – Életében először indult és 6 óra 9 perc alatt teljesítette a középtávot 6:09:35-ös idővel.

👍 Simó Balázs, első teljesítés (edzője: Szabó Anna) – 6 óra 2 perces célidő középtávon.

👍 Simon-Göröcs Lili, első teljesítés (edzője: Kornika Judit) – Középtávon 6:50:43-os célidő.

👍 Szűcs Judit, első teljesítés (edzője: Sasi Gabi) – Irontávon 14:03:13-as idővel teljesített.

☑️ D. Nagy Dániel, teljesítés (edzője: Koronika Judit) – Rövidtávon 2:45:01-os idővel ért célba.

☑️ Dr. Liszta Balázs, teljesítés (edzője: Szabó Csaba) – 13:51:27-es idővel teljesítette idei második irontávú triatlonversenyét.

☑️ Fehér Gábor, teljesítés (edzője: Szabó Anna) – 2 óra 56 perces célidő rövidtávon.

☑️ Kovács Dávid, teljesítés (edzője: Szabó Anna) – 5 óra 33 perces célidő középtávon.

☑️ Marczis Dávid, teljesítés (edzője: Szabó Anna) – 6 óra 28 perces teljesítés középtávon.

☑️ Martis István, teljesítés (edzője: Szádvári Judit) –  6:12:18-as teljesítés középtávon.

☑️ Szabó Anna, teljesítés (edzője: Erdélyi Nándi) –  5:25:26-as teljesítés középtávon, korosztály 4. hely.

Vasi Vasember

🥈 Printz Ákos, korosztály 2. (edzője: Szabó Csaba) – 2:13:29-es idővel korosztályának második helyén ért célba, ami egyben új egyéni csúcs is!

🏆 Tarszabó Róbert, egyéni csúcs (edzője: Szádvári Judit) – 2:28:22-es idővel új egyéni rekord rövidtávon.

🏆 Varga Tibor, egyéni csúcs (edzője: Szabó Csaba) – 20 perccel javította meg a tavalyi itt elért eredményét! Az új csúcs 2:38:02.

🏆 Veress Zalán, egyéni csúcs (edzője: Sasi Gabi) – Rövidtávon 2:54:15-ös idővel új egyéni rekord.

Tiszafüredi Öntúlszárnyalás Triatlon

🥇 Szabó Attila, korosztály 1. (edzője: Koronika Judit) – 2:23:31-es teljesítés rövidtávon a korosztály 1. helyezés mellett abszolútban a 4. pozícióban ért célba.

☑️ Lendvai Gergely, teljesítés (edzője: Szádvári Judit) – 03:08:12-es teljesítés rövidtávon.

Egyéni Ironman

☑️ Tóth Gábor Szilveszter, teljesítés (edzője: Szabó Anna) – 12 óra 30 perces célidővel nem hivatalos egyéni rekordot állított fel privát teljesítésű Ironmanjén.

Szigligeti Félmaraton

🥇 Tóth Sándor, absz. 1. (edzője: Szabó Csaba) – 6km-es távon szerezte meg az összetett első helyét.

🥈 Francsics Ági, absz. 2. (edzője: Pausz Tamás) – Óriási meglepetésre 2. helyen ért célba a 32. nőből. Ezzel egy nagy álom valósult meg!

🥉 Horváth Krisztián, váltó 3. (edzője: Szabó Csaba) – Krisztián duóban, Szabó Andrissal állhatott fel a félmaratoni váltók közt a 3. helyre.

🥉 Mihácsi-Barabás Ágnes, váltó 3. (edzője: Majkut Dalma) – Félmaratoni váltó tagjaként a dobogó 3. fokára léphetett fel.

🏆 Horváth Adrienn, egyéni csúcs (edzője: Szabó Csaba) – A tavalyi itt futott eredményét javította meg 20 perccel. Az új egyéni legjobbja így 1:49:09.

☑️ Markovich Béla, teljesítés (edzője: Szádvári Judit) – 2:15:27-es idővel finiselt a 21,1km-es távon.

Szigetköz Félmaraton

🥉 Printz Ákos, korosztály 3. (edzője: Szabó Csaba) – A sikeres Vasi Vasember másnapján a Szigetköz félmaratonon 1:27:27 idővel a korosztály harmadik helyéig futott.

🏆 Kecskés Tamás, egyéni csúcs (edzője: Szabó Csaba) – 1:41:49 idővel új egyéni csúcsot futott! (A korábbi hivatalos legjobb idő 1:57.)

🏆 Mészáros Zsolt, egyéni csúcs (edzője: Szabó Csaba) – 1:26:01 idővel az összetett 6.helyét szerezte meg, illetve ezzel új egyéni csúcsot is futott!

Kenese Félmaraton

👍 Rubos Veronika, első teljesítés (edzője: Maróti Erika) – Veronika élete első félmaratonját teljesítette, nagyon szépen beosztva az erejét, végig mosolygósan futotta le a több mint 21km-t.

☑️ Hipszki János, teljesítés (edzője. Perényi-Bakó Andrea) – Egyenletes, kiegyensúlyozott futással az abszolút 6. helyere sikerült befutnia az edzőversenynek tervezett megmérettetésen.

Ágfalvi futófesztivál

🏆 Pócza Gábor, egyéni csúcs (edzője: Szabó Csaba) – 10km-es távon javította meg egyéni legjobbját 46 perc 43 másodpercre, amivel az abszolút 5. helyen ért célba.

————————–

❗️Többet szeretnél tudni edzőinkről, akikkel sportolóink képesek elérni a fenti eredményeket? Katt ide: https://ensport.hu/rolunk/

❗️Ha te is szeretnéd, hogy az ENSPORT készítsen fel a következő versenyedre, nézd meg melyik edzéstervezés csomagunk szimpatikus számodra: https://ensport.hu/edzestervezes/

(A dicsőségfalra az edzők nominálják sportolóikat, akik az elmúlt hétvége során helyezést vagy egyéni csúcsot értek el, először teljesítettek egy versenyt, vagy félmaratonnál hosszabb viadalon célba értek.)